gazeleeee

13 MIEJSCE w rankingu wojewódzkim prestiżowego grona GAZEL BIZNESU 2019

Nasza Firma zajęła 70 miejsce sponad 4,5 tys. najszybciej rozwijających się firm w Polsce. Niestety z powodu koronawirusa nie mogliśmy osobiście odebrać nagrody.

To prestiżowe wyróżnienie jest odzwierciedleniem naszej wiarygodności, rozwoju oraz uczciwości w prowadzeniu biznesu. To ogromna dawka motywacji do dalszego działania. Więc – nie zwalniamy tempa !

Dziękujemy całemu Zespołowi K&K, bo na ten sukces pracowaliśmy RAZEM !

Gazele

12 MIEJSCE w rankingu wojewódzkim prestiżowego grona GAZEL BIZNESU 2018

Gazela Biznesu 2018 – to najważniejsza nagroda biznesowa roku, przyznawana przez dziennik Puls Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. To jeszcze nie koniec dobrych informacji ! Zajęliśmy 72 miejsce sponad 4 tys. najszybciej rozwijających się firm w kraju. To dla nas ogromne wyróżnienie odzwierciedlające naszą wiarygodność, potencjał rozwoju oraz uczciwość w prowadzeniu biznesu.

Tak, jak obiecaliśmy jakiś czas temu nie zwalniamy tempa.

Dziękujemy całemu Zespołowi K&K, bo na ten sukces pracowaliśmy WSPÓLNIE! To prestiżowe wyróżnienie jest dla nas ogromną motywacją do dalszego rozwoju.

Dziękujemy !

gazele12m
fair2018

KiK laureatem prestiżowego Certyfikatu Jakości Biznesu ”Przedsiębiorstwo Fair Play 2018”

Prowadzoną działalnością od niemal 9 lat budujemy Nasz wizerunek, jako uczciwej, rzetelnej i aktywnej społecznie firmy, a tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest tego najlepszym dowodem. Dlatego podwójnie cieszy nas fakt, że po raz kolejny Firma KiK została doceniona na arenie ogólnopolskiej.

Dziękujemy Wszystkim, którzy ciężko pracują na Nasz Wspólny sukces.

Poniżej zdjęcia z Wielkiej Gali Finałowej, podczas której nastąpiło przekazanie statuetki na ręce jednego ze współwłaścicieli spółki – Pana Roberta Koszarnego.

min1

Firma K&K ponownie została wyróżniona tytułem Gepard Biznesu 2018

Zaufanie Klientów to nasz priorytet! Dzięki niemu, kolejny raz uzyskaliśmy tytuł Geparda Biznesu 2018.

Konkurs Gepardy Biznesu prowadzony jest od 2006 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm. Firma K&K powiększyła swoją wartość rynkową w 2017 roku o 61% w porównaniu do 2016 roku.

Gepard Biznesu 2018