Firma K&K świadczy usługi w zakresie szeroko pojętego budownictwa ogólnego (obiekty sportowe, rekreacyjne, usługowo-handlowe, placówki użyteczności publicznej), jak i przemysłowego (hale magazynowe, przemysłowe, produkcyjne, z zapleczem socjalnym i biurowym).

Gwarantujemy kompleksową realizację zleceń, począwszy od przygotowania projektu, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonawstwo, aż do momentu oddania gotowego obiektu w ręce Inwestora.
Nasza koncepcja działania opiera się na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu zespołu, składającego się z wykwalifikowanych projektantów, architektów oraz inżynierów projektów.

1 (3)-Edit — kopia

To dzięki wyspecjalizowanej kadrze i najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym możemy podejmować się najbardziej skomplikowanych wyzwań i szybko reagować na zmieniające się realia rynku. Indywidualne, kreatywne i profesjonalne podejście do każdego zagadnienia, umożliwia realizację najbardziej pomysłowych wizji Klientów i zapewnia elastyczność w działaniu.

Ważnym segmentem oferty naszej firmy są niestandardowe realizacje z zakresu montażu pokryć dachowych na obiektach: zabytkowych, o specyficznych kształtach (np. wieże, kopuły) czy też w rzadko spotykanej technologii wykonania (gont drewniany, łupek kamienny etc.).
Naszym klientom służymy fachową pomocą przy niezbędnych wyliczeniach, doborze odpowiednich materiałów oraz technice wykonania konkretnej inwestycji.

W profil naszej działalności wpisują się również usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. We współpracy z największymi agencjami, oferujemy Państwu profesjonalną obsługę na każdym etapie poszukiwania lub zbycia nieruchomości. Pośredniczymy w wynajmie, sprzedaży i zakupie działek, domów, mieszkań, biur, magazynów czy sklepów na terenie całego kraju.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii i kontaktu z nami.

Zapraszamy do współpracy.

1 (10)-Edit — kopia