Aktualne oferty pracy

Firma KiK Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: DYREKTOR HANDLOWY

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów z branży budowlanej i budowanie długotrwałych relacji biznesowych;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z kluczowymi klientami;
  • Dbałość o wizerunek firmy poprzez uczestnictwo w działaniach marketingowych;
  • Analiza bieżącej sytuacji w branży budowlanej i poszukiwanie możliwości rozwoju firmy;

Wymagania:

  • Potwierdzona sukcesami umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji biznesowych;
  • Wykształcenie średnie /wyższe
  • Znajomość specyfiki branży budowlanej;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dużą niezależność i samodzielność w pracy;
  • Niezbędne narzędzia,m.in. telefon, laptop, samochód służbowy;
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy;
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.

CV prosimy wysłać na adres mailowy: biuro@kiksc.pl

W CV proszę o zamieszczenie informacji:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Firma KiK Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: KOSZTORYSANT

Zadania:

  • Przygotowywanie przedmiarów robót/kosztorysów ofertowych na podstawie dokumentacji budowlanej,
  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert cenowych do Inwestorów/Zamawiających,
  • Udział w negocjacjach,
  • Analizowanie i porównywanie ofert,

Wymagania:

  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
  • Znajomość programu AUTO-CAD
  • Znajomość pakietu MS Office (dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.znajomość MS Project)
  • Systematyczność, dokładność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Inicjatywa, samodzielność i kreatywność
  • Znajomość technologii związanych z realizacją .

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zgranym zespole i nowe ciekawe wyzwania
  • Niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy wysłać na adres mailowy: biuro@kiksc.pl

Firma budowlana KIK Sp.z o.o.S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko inżyniera / kierownika budowy.

Główne zadania:

  • Nadzór i koordynacja robót,
  • Koordynacja prac podwykonawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Znajomość AutoCad
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i sumienność

Oferujemy:

    samochód służbowy

CV prosimy kierować na adres meilowy: biuro@kiksc.pl
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Firma poszukuje dekarzy, cieśli i zbrojarzy chcących podjąć współpracę.

Wymagania

rzetelność, terminowość, doświadczenie w branży.

Wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KIK Sp. z o.o.S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Zostałem poinformowany, że w rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem moich danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu jest KIK Sp. z o.o.S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie pod adresem ul. Sportowa 6a wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000448679, posiadająca REGON: 021143097 NIP: 898 216 93 30.

Oświadczam ponadto, że jest mi wiadomym, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu podmiotowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy:
dane.osobowe@kik-bud.pl