Aktualne oferty pracy

Firma KiK Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: DYREKTOR HANDLOWY

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów z branży budowlanej i budowanie długotrwałych relacji biznesowych;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z kluczowymi klientami;
  • Dbałość o wizerunek firmy poprzez uczestnictwo w działaniach marketingowych;
  • Analiza bieżącej sytuacji w branży budowlanej i poszukiwanie możliwości rozwoju firmy;

Wymagania:

  • Potwierdzona sukcesami umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji biznesowych;
  • Wykształcenie średnie /wyższe
  • Znajomość specyfiki branży budowlanej;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dużą niezależność i samodzielność w pracy;
  • Niezbędne narzędzia,m.in. telefon, laptop, samochód służbowy;
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy;
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.

CV prosimy wysłać na adres mailowy: biuro@kiksc.pl

W CV proszę o zamieszczenie informacji:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Firma KiK Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: KOSZTORYSANT

Zadania:

  • Przygotowywanie przedmiarów robót/kosztorysów ofertowych na podstawie dokumentacji budowlanej,
  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert cenowych do Inwestorów/Zamawiających,
  • Udział w negocjacjach,
  • Analizowanie i porównywanie ofert,

Wymagania:

  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
  • Znajomość programu AUTO-CAD
  • Znajomość pakietu MS Office (dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.znajomość MS Project)
  • Systematyczność, dokładność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Inicjatywa, samodzielność i kreatywność
  • Znajomość technologii związanych z realizacją .

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zgranym zespole i nowe ciekawe wyzwania
  • Niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy wysłać na adres mailowy: biuro@kiksc.pl

Firma budowlana KIK Sp.z o.o.S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko inżyniera / kierownika budowy.

Główne zadania:

  • Nadzór i koordynacja robót,
  • Koordynacja prac podwykonawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Znajomość AutoCad
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i sumienność

Oferujemy:

    samochód służbowy

CV prosimy kierować na adres meilowy: biuro@kiksc.pl
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Firma poszukuje dekarzy, cieśli i zbrojarzy chcących podjąć współpracę.

Wymagania

rzetelność, terminowość, doświadczenie w branży.

Wypełnij formularz