KiK Budujemy dla Ciebie to rodzinna firma budowlana, która od 2009 roku jest solidnym partnerem dla swoich Klientów, dzięki czemu sukcesywnie umacnia swoją pozycję jako Generalny Wykonawca w sektorze budownictwa przemysłowego.

Swoją koncepcję działania spółka opiera na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu zespołu, składającego się z wykwalifikowanych projektantów oraz inżynierów budowy. Innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii, materiałów i metod pracy, pozwalają firmie optymalizować koszty i skracać czas wykonania inwestycji.

Jako Generalny Wykonawca KiK jest obecny zarówno w sektorze prywatnym, jak i zamówień publicznych. Doświadczenie zdobyte na tych płaszczyznach pozwala nam na bardzo dobre rozeznanie rynku i zaproponowanie najlepszych rozwiązań dla naszych Inwestorów.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Dzięki połączeniu kompetencji projektowych i wykonawczych, możemy naszym Kontrahentom zaproponować coś więcej niż tylko wybudowanie hali – doradzamy im na każdym etapie inwestycji.

BUDUJEMY TWOJĄ PRZEWAGĘ

Przełomowym momentem dla firmy był rok 2012 i budowa nietuzinkowego biurowca z halą magazynową dla właściciela największej sieci sprzedaży e-papierosów w Europie. Udana realizacja zaowocowała podpisaniem kolejnych dużych kontraktów z przedstawicielami tak różnych branż jak: kosmetyczna, chemiczna, spożywcza czy też meblarska, coraz częściej w formule Zaprojektuj i Wybuduj.

Głównym założeniem właścicieli firmy KiK jest szybkie i elastyczne dostosowanie się do wymagań Klienta. Okazuje się, że nawet w czasach pandemii możemy w bezpieczny sposób sprostać stawianym przed nami wyzwaniom – wiele procesów jesteśmy w stanie przeprowadzić zdalnie. Otwiera nam to szersze pole do współpracy nie tylko z Inwestorami krajowymi, ale i zagranicznymi.

dzwig

A CO MOŻEMY WYBUDOWAĆ DLA CIEBIE ?